Kadr z filmu "Jurassic World" Kadr z filmu "Jurassic World"

(© mat prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zapowiedź kolejnej części hollywoodzkiej superprodukcji zobaczymy podczas nieformalnego święta narodowego Amerykanów, czyli Super Bowl.

1 lutego 2015 roku Amerykanie będą obchodzić tzw. Super Niedzielę. Tego dnia ponad 100 mln widzów zasiądzie przed telewizorami, żeby obejrzeć Super Bowl, czyli finał rozgrywek futbolu amerykańskiego. Tego wieczoru wiele osób nie tylko kibicuje najlepszym zawodnikom na świecie, ale także delektuje się 30-sekundowymi spotami reklamowymi oraz koncertem halftime show. W tym roku zagra Katy Perry oraz prawdopodobnie Pharrell Williams.

W 2015 roku cena jednej reklamy w stacji NBC, która transmituje mecz, wynosi 4,5 mln dolarów. Właśnie w trakcie jednej z przerw zobaczymy pierwszy zwiastun czwartej części Jurassic Park.

Akcja Jurassic Park 4 rozgrywa się 22 lata po wydarzeniach z poprzednich filmów. Tym razem za kamerą jest Colin Trevorrow, a nie Steven Spielberg, który został producentem wykonawczym.


Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!