Wybierz region

Wybierz miasto

  Joga na trawie - zajęcia dla każdego

  Arena Gliwice
  Gliwice, ul. Akademicka/50

  09:30 Od 3.08.2019 do 8.08.2019

  • Wstęp wolny

  Arena Gliwice w ramach skierowanego do gliwiczan projektu Nasza Arena zaprasza na wakacyjną praktykę jogi. Bezpłatne zajęcia odbędą się 3 sierpnia w godz. 09:30-12:00.

  Regularne ćwiczenia gwarantują wzmocnienie i uelastycznienie ciała. Najczęściej są zalecane osobom, ktorych praca wiąże się ze spędzaniem czasu przy komputerze. Jednak wszyscy powinni pamiętać, że to relaks dla ciała i ducha. Uczestnicy „Jogi na trawie” będą mogli zrobić pierwszy krok w stronę bardziej harmonijnego, dobrego życia.

  Zajęcia poprowadzi Arkadiusz Szydełko, dyplomowany nauczyciel jogi z SHAUSHA SPORT CLUB najlepszego w 2017 r. klubu w Polsce. „Połączenie przyjemności pracy z własnym ciałem, systematyczne poznawanie jego możliwości, plastyczności, wydolności, wytrzymałości, ktorych granic nie sposob określić, z wpływem tegoż, na szeroko rozumianą harmonię świadomości – to moja joga”. – mowi trener.

  Informacje organizacyjne:
  - Lepiej założyć przylegającą do ciała, wygodną, sportową odzież. Obszerne bluzki będą zsuwać się na twarz, przeszkadzać podczas wykonywania pozycji skierowanych głowa w doł.
  - Trzeba zabrać własną matę lub kocyk.
  - Zajęcia są bezpłatne.
  - Uczestnicy zostaną poproszeni o podpisanie oświadczenia o udziale w zajęciach na własną odpowiedzialność oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  - W przypadku niesprzyjających lub sprzyjających przesadnie warunkow atmosferycznych zajęcia odbędą się wewnątrz budynku.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]