Wybierz region

Wybierz miasto

  Sylwester 2014

  Plac Krakowski
  Gliwice, ul. /

  23:00 Od 31.12.2014 do 1.01.2015

  • Brak informacji o cenie

  W Gliwicach można będzie świętować Sylwestra na ogromnym parkiecie utworzonym na Placu Krakowskim.

  Fani dobrej zabawy z pewnością w ten wyjątkowy dzień znajdą coś dla siebie na zabawie w Gliwicach na Placu Krakowskim. Zamieni się on w ogromny parkiet, a świetną muzyką uczestników bawić będą DJ-e. Na wszystkich bawiących się czekają również inne, liczne atrakcje.

  Główna impreza sylwestrowej zabawy odbędzie się na Placu Krakowskim (godz. 23.00 – 01.00). Ale to nie koniec! Potem roztańczeni gliwiczanie przeniosą się na teren Politechniki Śląskiej w pobliżu Placu Krakowskiego. Tam królować będzie "GARDENBEAT”. Cóż to takiego?

  "GARDENBEAT” to grupa ludzi zajmująca się nie tylko muzyką i jej tworzeniem ale i pracą nad obrazem w różnych postaciach. Grupa powstała w 2005 roku założona przez Dj-a Cure i od samego początku zdobyła dużą rzeszę fanów. Pierwsze imprezy odbywały się w Katowickim klubie "Inqubator" cieszyły się duża frekwencją i zainteresowaniem. Od 5 lat organizatorem wydarzeń jest Ken-G, dj i promotor pochodzący z Gliwic. Z wielką pasją i zaangażowaniem stara się promować muzykę elektroniczną w Gliwicach i na terenie Śląska. W naszym mieście wydarzenia "Gardenbeat" odbywały się m.in. w klubach: Be Free, Ex Lemon, Soho, Surf Club oraz na terenie " Starej Fabryki Drutu"

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?