Kopernik powalczył

(PAJ)
Kolejne mecze Gliwickiej Ligi Siatkówki Old-Boy zakończyły się pewnym zwycięstwem faworytów. Tylko w jednym spotkaniu do rozstrzygnięcia potrzebne były cztery sety.

Kolejne mecze Gliwickiej Ligi Siatkówki Old-Boy zakończyły się pewnym zwycięstwem faworytów. Tylko w jednym spotkaniu do rozstrzygnięcia potrzebne były cztery sety. Działo się tak w konfrontacji Ryczących "50" z Kopernikiem. Ostatni zespół w tabeli sprawił sporego psikusa swym rywalom nieoczekiwanie zwyciężając w drugiej partii.

Na niespodziankę zanosiło się także w czwartym secie, gdy Kopernik po serii udanych zagrywek prowadził 12:7. Poprawa odbioru i skuteczne ataki "pięćdziesiątek" przyniosły jednak spodziewany efekt - zwycięstwo w tej partii i w całym meczu 3:1.