Dodaj zdjęcie profilowe

avatarKuba

Bielsko-Biała

Europa Centralna wyróżniona

2017-10-18 10:23:39

Europa Centralna w Gliwicach została doceniona za swój projekt CSR

Akcja „Jeżdżę i pomagam” to projekt CSR Europy Centralnej zrealizowany w ubiegłym roku w ramach partnerstwa z Gliwicką Grupą Kolarską i Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym. Podczas niego mieszkańcy Śląska przejechali wspólnie ponad 42 000 kilometrów, spalili kilka milionów kalorii i „wykręcili” 15 000 złotych, które przeznaczono na rehabilitację najmłodszych mieszkańców tej części Śląska. Finałem był wspólny rodzinny piknik rowerowy, gdzie oprócz zawodów i sztafet na jednośladach odkrywano w aktywny sposób zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. – PRCH Retail Award dla akcji „Jeżdżę i pomagam” w kategorii CSR to nie tylko sukces Europy Centralnej ale przede wszystkim osób zaangażowanych w tę inicjatywę – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – To właśnie dzięki rowerzystom, naszym partnerom, sojusznikom i społeczności lokalnej wspólnie stworzyliśmy akcję, dzięki której 42 000 km zamieniliśmy na cząstkę dobra, jaką były godziny rehabilitacji podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym. To swoiste podziękowanie za ten uśmiech i wysiłek maluchów podczas zajęć terapeutycznych, który udało się „wykręcić” podczas rowerowego wyzwania podejmowanego latem 2016 roku.

Zobacz wideorelację z podsumowania akcji:
PRCH Retail Awards to jeden z najważniejszych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych w Polsce, w którym grono niezależnych ekspertów docenia nietuzinkowe projekty realizowane m.in. przez galerie handlowe w całym kraju. Jury doceniło akcję Europy Centralnej m.in. za kompleksowe podejście i zaangażowanie w rozwiązywanie ważnych wyzwań lokalnych. Oficjalne wręczenie nagrody odbyło się 12 października w Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. W imieniu centrum pamiątkową statuetkę odebrała Joanna Mierzwińska, marketing manager z firmy Apsys Polska, zarządcy CH Europa Centralna.

Jesteś na profilu Kuba - stronie mieszkańca miasta Bielsko-Biała. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj