Dodaj zdjęcie profilowe

avatarRwan

Gliwice

Gliwice opanuje świat ze słynnej gry. Gratka dla fanów i najmłodszych

2018-05-11 18:51:40

Pokazy, zabawy, wirtualna strefa, konkursy z nagrodami oraz spotkanie z youtuberką - Adrianną Skon. Już 12 maja gliwickie Centrum Handlowe Europa Centralna zamieni się w świat znany z kultowej gry komputerowej - The Sims 4. Podczas wydarzenia będzie można spotkać bohaterów ze słynnej serii oraz nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin. Wstęp wolny.

12 maja w Gliwicach, nie lada gratka czekać będzie na wszystkich graczy i fanów gry komputerowej The Sims 4. Centrum Handlowym Europa Centralna zostanie opanowane przez świat znany z kultowej serii. Każdy będzie mógł przenieść się do rzeczywistości z gry, spotkać bohaterów, ale nie zabraknie też zabawy dla całych rodzin.
- Postanowiliśmy przygotować wydarzenie interesujące dla fanów gry, ale również dzięki różnym zabawom i atrakcjom, dla wszystkich, którzy się u nas w tym dniu pojawią. W ten sposób dajemy możliwość ciekawego spędzenia majowego weekendu poza domem, do czego zachęcamy – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

Na uczestników wydarzenie czeka niecodzienny świat kultowej gry, w której wszystko jest możliwe, a także atrakcje i konkursy oraz spotkanie ze słynną youtuberką - Adrianną Skon. Opowie o grze, jej trikach, życiu gwiazdy internetowej, odpowie na wszystkie pytania oraz będzie rozdawała autografy. Za sprawą specjalnych stref, każdy będzie mógł spełnić swoje marzenia o byciu znanym wokalistą, sportowcem, aktorem czy dziennikarzem. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na ściance prasowej. Znajdzie się również wirtualna strefa
z konsolami, w której będzie można spróbować swoich sił w słynnej grze. Powstanie także strefa aktywności – w tej dzieci będą wykonywały zadania związane z zawodami ze świata gry, m.in.: lekarza, detektywa czy artysty. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Wstęp wolny.

PLAN WYDARZENIA:

STREFA GŁÓWNA - SCENA – 12:00-18:00
Całodzienna zabawa w rytmie hitów świata THE Sims. Pokazy choreograficzne, zabawy taneczne z udziałem publiczności prowadzone przez profesjonalną instruktorkę tańca, konkursy z nagrodami, spotkanie z youtuberką Adrianną Skon.

STREFA BYĆ GWIAZDĄ – 11:00-19:00
Wyjątkowe miejsce, w którym poprzez wybór rekwizytu będzie można spełnić swoje marzenia o byciu znanym wokalistą, sportowcem, aktorem czy dziennikarzem. Uczestnik będzie mógł stanąć również przed ściankę prasową, gdzie w błysku fleszy zostanie wykonane mu zdjęcie. Następnie składa swój autograf na ścianie chwały i odbiera wydruk fotografii.

STREFA THE SIMS STUDIO – 11:00-19:00
Mini studio telewizyjne z najnowszymi aktualnościami z gry The Sims 4. Miejsce spotkań z youtuberką Adrianną Skon.

STREFA BYĆ PROJEKTANTEM – 11:00-19:00
Możliwość sprawdzenia swoich sił w grze – stworzenia swojego Sima i zaprojektowania jego domu w asyście przeszkolonego promotora. Stanowiska z laptopami/konsolami z gry The Sims 4 – 8 stanowisk.

STREFA BYĆ DOROSŁYM – 12:00-18:00
Aktywności dla dzieci związane z zawodami ze świata gry – lekarza, detektywa, naukowca czy artysty.

Jesteś na profilu Rwan - stronie mieszkańca miasta Gliwice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj