Internetowa kwiaciarnia Róża w Gliwicach czynna całą dobę!

2012-10-16 14:56:20

Zapraszamy do całodobowej kwiaciarni Róża. Jesteśmy ogólnopolską kwiaciarnią z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie zamówienia na terenie nie tylko kraju, ale i na całym świecie. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach przy ul. Andersa 43.

Oferujemy kwiaty cięte, doniczkowe i sztuczne, a także całą gamę wszelakich dodatków, w tym ogromny wybór ozdób świątecznych. Ponadto proponujemy państwu: maskotki, słodycze bieliznę, a także pamiątki grawerowane. Posiadamy towary i kompozycje oraz gotowe życzenia na dowolną okazję w roku: Walentynki, Dzień Kobiet, Barbórka, Wielkanoc, Sylwester i wszystkie inne.

Ale to nie wszystko! Nasza internetowa kwiaciarnia oferuje również szereg dodatkowych usług: możliwość wynajęcia Świętego Mikołaja, opiekę nad grobami, wynajem aut oraz wystrój samochodów, firm i wnętrz.

Już dziś zapoznaj się z korzyściami naszej oferty, odwiedzając naszą witrynę WWW. Nie odkładaj na później sprawienia swoim bliskim przyjemności!

Jesteś na profilu Kwiaciarnia Róża - stronie mieszkańca miasta Gliwice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj