Skup Katalizatorów Śląsk

avatarSkup Katalizatorów Śląsk

Gliwice
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku skupu katalizatorów na Śląsku – w tym w Gliwicach. Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy przy kontaktach z klientami ugruntowały naszą stabilną sytuację na rynku skupu katalizatorów. Zawsze zapewniamy najwyższe ceny, fachową i kompleksowa obsługę, dojazd do klienta po odbiór katalizatorów oraz profesjonalną wycenę. Posiadamy narzędzia, które bardzo precyzyjnie wskazują zawartość metali szlachetnych w katalizatorach. Zapraszamy!

Oferujemy najwyższe ceny!

2015-02-16 18:29:35

Wyróżniamy się bardzo znacząco na tle innych skupów, gdyż oferujemy najwyższe ceny za katalizatory w Gliwicach i okolicach. Wyróżnia nas oferta specjalna oraz indywidualne podejście do każdego zainteresowanego klienta nie zależnie od tego czy ma do sprzedania jedną sztukę czy 100 sztuk katalizatorów.

Skontaktuj się z nami – wyceń swój katalizator: 516-054-445

Nasz skup katalizatorów stawia przede wszystkim na innowacyjność, ciągły rozwój i znajdowanie nowych rozwiązań, które ułatwią nam kontakt oraz obsługę klientów. W tym celu staramy się być dostępni nie tylko fizycznie z dojazdem do klienta, ale także internetowo (email: biuro@skup-katalizatorow-gliwice.pl) czy telefonicznie (telefon: 516-054-445).

Szanujemy czas klienta, nie przeciągając niepotrzebnie żadnej rozmowy, nie namawiamy także do przyjęcia oferty za każdą cenę, szczególnie że kwota przez nas oferowana jest zawsze uczciwa i bardziej niż adekwatna do stanu i rodzaju wycenianego katalizatora.

Skupujemy katalizatory ze wszystkich marek samochodów!

Zapraszamy do kontaktu:

tel: 516-054-445
biuro@skup-katalizatorow-gliwice.pl
www.skup-katalizatorow-gliwice.pl

Jesteś na profilu Skup Katalizatorów Śląsk - stronie mieszkańca miasta Gliwice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj