Pokochaj i przygarnij!!!!!!!!!!!!!

2015-07-31 09:06:14

Gliwicki Komitet Społeczny ”Pokochaj i przygarnij” zaprasza wszystkich miłośników zwierząt, którzy nie potrafią przejść obojętnie obok cierpienia i wielkich nieszczęść czworonogów na :
Imprezę charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt
23 sierpnia 2015
od godziny 14:00
Cafe &Collation
przy Placu Inwalidów 5
w Gliwicach
Organizatorzy przedsięwzięcia przewidzieli sporo atrakcji, wolontariusze ze schroniska dla zwierząt w Gliwicach będą zachęcali do adopcji schroniskowych czworonogów.

Komitet stanowi mała grupka ludzi, którzy razem postanowili zmienić los naszych zwierzęcych przyjaciół . Jedną z organizatorek akcji jest Joanna Wrześniewska, która inicjuje w placówkach oświatowych zbiórki karmy, kocy na rzecz schroniska gliwickiego. Te niezwykłe osoby społecznie, w imię poprawy świata, pozyskują sponsorów, wolontariuszy, tworzą domy adopcyjne dla bezdomnych zwierzaków tak bardzo skrzywdzonych przez los, organizują edukacyjne warsztaty dla dzieci, których celem jest pokazanie losu bezpańskich kotów, psów jak i innych porzucanych i krzywdzonych przez ludzi zwierzaków.
Do komitetu przyłącza się wiele osób z całej Polski, wykonują przepiękne rękodzieła: zawieszki, magnesy, bibeloty – które można zakupić w Cafe&Collation przy Placu Inwalidów w Gliwicach. Cały dochód ze sprzedaży jest przeznaczany na zakup karmy i niezbędnych artykułów dla schroniska.
Działaczki komitetu na bieżąco, każdego dnia przekazują historie, zdjęcia, informacje mające poprawić los czworonogów na stronie: www.facebook.com/pokochajiprzygarnij?fref=nf symbolem komitetu jest czarny kotek z niebieskim sznureczkiem na szyi – wizerunek jego można odnaleźć prawie we wszystkich gabinetach weterynaryjnych w naszym powiecie, które również akcje wspierają.
Foto: Pokochaj i przygarnij.

Jesteś na profilu ANNA HORA LIS - stronie mieszkańca miasta Gliwice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj