Dodaj zdjęcie profilowe

avatarKuba

Bielsko-Biała

ZaGRAj w jesiennym stylu

2016-09-30 08:01:26

Akcja w Factory Wrocław startuje w sobotę 1 października już o godz. 10:00 i potrwa przez cztery godziny. W strefie Radia Gra, która znajdzie się na terenie Factory, będzie można poznać nie tylko tajemnice pracy radiowca, ale również jeszcze lepiej przygotować się do modowych wyzwań związanych z sezonem jesienno-zimowym. – Pomogą w tym specjalne animacje i konkursy, które przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających nas w najbliższą sobotę – wyjaśnia Joanna Sikora z działu marketingu Factory Wrocław. – Do wygrania czekają bony na zakupy oraz nasza premierowa książka „W dobrym kierunku”, w której z ekspertami z dziedziny mo-dy, kulinariów i finansów prezentujemy bardzo praktyczne rady dla każdego, kto w swoim życiu stawia na filozofię bycia smart.
W jesiennej szafie jest kilka rozwiązań, które sprawdzą się na każdą okazję. - Jednym z nich jest chociażby biała koszula – dodaje Joanna Sikora z Factory Wrocław. - To tak naprawdę uniwersalny element garderoby, który sprawdza się w mniej i bardziej oficjalnych okazjach. Czy to w połączeniu z marynarką, swetrem, czy samodzielnie wraz z jeansami zawsze podkre-śli nasz styl i elegancję.
Poszukujący jesiennego stylu powinni też zajrzeć na stronę Factory. Tam na bieżąco można podejrzeć ciekawe propozycje stylizacji, które sprawią, że rozpoczynająca się pora roku z pewnością zaGRA w naszej jesiennej szafie.

Jesteś na profilu Kuba - stronie mieszkańca miasta Bielsko-Biała. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj