Skup Katalizatorów Śląsk

avatarSkup Katalizatorów Śląsk

Gliwice
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku skupu katalizatorów na Śląsku – w tym w Gliwicach. Doświadczenie i wiedza, którą zdobyliśmy przy kontaktach z klientami ugruntowały naszą stabilną sytuację na rynku skupu katalizatorów. Zawsze zapewniamy najwyższe ceny, fachową i kompleksowa obsługę, dojazd do klienta po odbiór katalizatorów oraz profesjonalną wycenę. Posiadamy narzędzia, które bardzo precyzyjnie wskazują zawartość metali szlachetnych w katalizatorach. Zapraszamy!

Zapraszamy do wyceny katalizatorów pod numerem: 516-054-445

2015-02-16 18:25:30

Nasz skup katalizatorów prezentuje się wyjątkowo na rynku w tej branży. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachową rozmowę z każdym klientem, oferujemy najwyższe ceny!

W naszym skupie katalizatorów cena gra szczególną rolę. Bardzo profesjonalnie podchodzimy do wyceny części samochodowych (skupujemy katalizatory, sondy lambda, wirniki z turbosprężarek oraz złomujemy całe pojazdy zapewniając przy tym legalne zaświadczenie o złomowaniu.

Obsługiwany klient indywidualny lub firma będzie mogła bardzo precyzyjnie dowiedzieć się wszystkiego o cenie jaką zaproponujemy za dany egzemplarz katalizatora dzięki profesjonalnemu sprzętowi, który posiadają nasi pracownicy w naszym skupie. To wszystko sprawia, że hasło „recycling się opłaca” doskonale pasuje do profilu naszej działalności- recycling staje się bowiem opłacalny zarówno dla środowiska (pomaga je chronić) jak i dla naszych klientów dzięki wysokiej cenie, którą otrzymają za swój katalizator.

Katalizatory skupujemy od wszystkich, którzy będą zainteresowani sprzedażą. Dotyczy to zarówno osób posiadających jedną sztukę jak i ilości hurtowe – klient hurtowy zawsze może liczyć na ofertę specjalną oraz bardzo atrakcyjną cenę za katalizatory.

Zapraszamy do kontaktu:

tel: 516-054-445
biuro@skup-katalizatorow-gliwice.pl
www.skup-katalizatorow-gliwice.pl

Jesteś na profilu Skup Katalizatorów Śląsk - stronie mieszkańca miasta Gliwice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj