”Żyj tak, aby innym było z Tobą dobrze !"

2015-12-11 08:18:15

Dnia 10.11.15 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu literacko-plastycznego, połączone z wystawą pokonkursową, nad którym Nasze Miasto i Dziennik Zachodni objęło honorowy patronat medialny .
Przyznano, aż 18 nagród w trzech kategoriach wiekowych. Należy nadmienić, że przedsięwzięcie zaskoczyło organizatorki z SP7 Gliwice. Konkurs z planowanego wojewódzkiego stał się ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym, gdyż przyłączyła się do niego Polonia Włoska /Radio Rzym i Moja Bancarella/. Dodatkowo przyjaciele szkoły, którzy objęli pieczę nad konkursem, wyłonili swoich faworytów: portal YoungFace.TV zorganizował ogólnopolskie głosowanie internautów, w wyniku którego wyłoniono trzy dodatkowe talenty, Kwiaciarnia Róża i Ekomax sp. z o.o również wybrali i nagrodzili swoich laureatów.
Uczestników zaskoczyła rodzinna atmosfera uroczystości przy akompaniamencie pianisty, którą zapewniła Restauracji Św. Patryka w Gliwicach – gdyż tam właśnie zaproszono dzieci, rodziców, nauczycieli, przyjaciół i partnerów szkoły.
Cieszymy się, że możemy promować młode talenty i powodować, uśmiech na twarzach dzieci, bo wszystko co robimy jest z myślą o dzieciach i dla dzieci. – nadmieniła jedna z organizatorek dyr Beata Oparczyk.
Wystawę pokonkursową można odwiedzić do końca lutego 2016r. w UM Gliwice /1 piętro/ . Serdecznie zapraszamy – warto.
A już niedługo kolejny konkurs.

Jesteś na profilu ANNA HORA LIS - stronie mieszkańca miasta Gliwice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj