Wyniki wyborów do sejmiku województwa małopolskiego z okręgu nr 6
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa małopolskiego z okręgu nr 6.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BIEDROŃ Grzegorz Janusz: pozycja 1 : 7,25% (123 084 głosów)
- WÓJTOWICZ Jadwiga Teresa: pozycja 2 : 7,25% (123 084 głosów)
- DUDA Jan Wiesław: pozycja 3 : 7,25% (123 084 głosów)
- PŁATEK Tomasz Stanisław: pozycja 4 : 7,25% (123 084 głosów)
- MAZUR Rafał Zygmunt: pozycja 5 : 7,25% (123 084 głosów)
- LELITO Danuta: pozycja 6 : 7,25% (123 084 głosów)
- PODMAŃSKI Wojciech: pozycja 7 : 7,25% (123 084 głosów)
- ŁABUZ Justyna Maria: pozycja 8 : 7,25% (123 084 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- ROKOSZ-KUCZYŃSKI Gniewomir Gwidon: pozycja 1 : 1,03% (17 418 głosów)
- PIETRUCH Michał Dawid: pozycja 2 : 1,03% (17 418 głosów)
- JACEWICZ Marian Feliks: pozycja 3 : 1,03% (17 418 głosów)
- LACHNER Roksana Barbara: pozycja 4 : 1,03% (17 418 głosów)
- LORENC Andrzej Jan: pozycja 5 : 1,03% (17 418 głosów)
- WAWRZYNEK Anna Małgorzata: pozycja 6 : 1,03% (17 418 głosów)
- SALAWA Sylwia Iwona: pozycja 7 : 1,03% (17 418 głosów)
- JASKÓŁKA Wojciech Piotr: pozycja 8 : 1,03% (17 418 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PASOŃ Stanisław Wojciech: pozycja 1 : 1,53% (25 939 głosów)
- OLEŚ-KLUSKA Marzena Kinga: pozycja 2 : 1,53% (25 939 głosów)
- DUTKA Bronisław: pozycja 3 : 1,53% (25 939 głosów)
- BRUDZIŃSKI Grzegorz Stanisław: pozycja 4 : 1,53% (25 939 głosów)
- STASZYŃSKA Monika Alicja: pozycja 5 : 1,53% (25 939 głosów)
- JUREK Piotr: pozycja 6 : 1,53% (25 939 głosów)
- TOBIASZ Józef: pozycja 7 : 1,53% (25 939 głosów)
- KALISZ-DZIKI Joanna Elżbieta: pozycja 8 : 1,53% (25 939 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JĘDRZEJOWSKA-FUGIEL Małgorzata Zofia: pozycja 1 : 0,26% (4 354 głosów)
- MICHALAK Jerzy Franciszek: pozycja 2 : 0,26% (4 354 głosów)
- MORAŃSKA Agnieszka: pozycja 3 : 0,26% (4 354 głosów)
- FIŁON Kacper Stanisław: pozycja 4 : 0,26% (4 354 głosów)
- LEGUTKO-NADOLSKA Małgorzata Teresa: pozycja 5 : 0,26% (4 354 głosów)
- KOLARSKI Maciej: pozycja 6 : 0,26% (4 354 głosów)
- RODAK Sylwia Katarzyna: pozycja 7 : 0,26% (4 354 głosów)
- KUKLA Robert Łukasz: pozycja 8 : 0,26% (4 354 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SŁOWIK Michał Andrzej: pozycja 1 : 1,92% (32 597 głosów)
- DIDUCH Michał Szczepan: pozycja 2 : 1,92% (32 597 głosów)
- MAJKA Magdalena: pozycja 3 : 1,92% (32 597 głosów)
- WOŹNIAK Teresa Maria: pozycja 4 : 1,92% (32 597 głosów)
- DUDA Bogusława Barbara: pozycja 5 : 1,92% (32 597 głosów)
- KLIMEK Tomasz Robert: pozycja 6 : 1,92% (32 597 głosów)
- SZUBRYT Piotr: pozycja 7 : 1,92% (32 597 głosów)
- ŻYTKOWICZ Barbara Aleksandra: pozycja 8 : 1,92% (32 597 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- TOKARCZYK Adrian: pozycja 1 : 0,27% (4 639 głosów)
- SOBCZYK Anna Maria: pozycja 2 : 0,27% (4 639 głosów)
- KROCHMAL Tomasz Ryszard: pozycja 3 : 0,27% (4 639 głosów)
- DZIANKOWSKI Grzegorz Stanisław: pozycja 4 : 0,27% (4 639 głosów)
- TOKARCZYK Dominika Daria: pozycja 5 : 0,27% (4 639 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- GROTOWSKA Renata Krystyna: pozycja 1 : 0,1% (1 617 głosów)
- KOPF Irena: pozycja 2 : 0,1% (1 617 głosów)
- WRÓBEL Teresa: pozycja 3 : 0,1% (1 617 głosów)
- TERESZCZYK Zbigniew Piotr: pozycja 4 : 0,1% (1 617 głosów)
- CHRISTIANI-GRABIEŃSKI Zbigniew Andrzej: pozycja 5 : 0,1% (1 617 głosów)
- GRAMSZ Oskar Marek: pozycja 6 : 0,1% (1 617 głosów)
- BATOR Wiesław Adam: pozycja 7 : 0,1% (1 617 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- SŁABY Marta: pozycja 1 : 0,16% (2 699 głosów)
- DUTKA Grzegorz Sławomir: pozycja 2 : 0,16% (2 699 głosów)
- ZYGMUNT Szczepan Alfred: pozycja 3 : 0,16% (2 699 głosów)
- IGIELSKA Natalia Klaudia: pozycja 4 : 0,16% (2 699 głosów)
- ZAREMBA-MIEJSKA Wanda Katarzyna: pozycja 5 : 0,16% (2 699 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁĘKITNA POLSKA:
- ZADĘCKA Irena Maria: pozycja 1 : 0,17% (2 883 głosów)
- LUKSA Michał Sylwester: pozycja 2 : 0,17% (2 883 głosów)
- WITNIK Mateusz Kazimierz: pozycja 3 : 0,17% (2 883 głosów)
- SZCZEPANIAK Anna Katarzyna: pozycja 4 : 0,17% (2 883 głosów)
- KIEŁBASA Paweł Stanisław: pozycja 5 : 0,17% (2 883 głosów)
- JANICKA Jolanta Stanisława: pozycja 6 : 0,17% (2 883 głosów)
- SZOT Dorota Elżbieta: pozycja 7 : 0,17% (2 883 głosów)
- OGORZAŁEK Kazimierz: pozycja 8 : 0,17% (2 883 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?