Akademicy na III miejscu

(aa)
Sylwester Walczuk swoim doświadczeniem pomaga kolegom z AZS Gliwice.
W XIV kolejce spotkań w III lidze mężczyzn zespół KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice pokonał u siebie Zagłębie Sosnowiec 93:75 (32:18, 23:22, 16:18, 22:17). Akademicy zaczęli od mocnego uderzenia.

Akademicy zaczęli od mocnego uderzenia. Poprawna gra w obronie oraz dobry atak spowodowały, że gospodarze wyraźnie wygrali I kwartę. W drugiej gliwiczanie w ciągu 2 minut roztrwonili przewagę (0:13). Na szczęście po przerwie gospodarze otrząsnęli się, zachowali bezpieczną przewagę i wygrali. Najwięcej punktów zdobyli: Damulewicz 29, Mandowski 22, Korba 10, Walczuk 8, Onyszkiewicz 7, Partyka 5.

Zespół GTK przegrał na wyjeździe z liderem, Albą Chorzów 78:112. W tabeli AZS jest III, a GTK VII.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia