Bajkowy Mikołaj w Europie Centralnej

Materiał promocyjny
Już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia, Europa Centralna zaprasza na pełne magii spotkania ze świętym Mikołajem połączone z opowieściami z krainy bajek

– To już tradycja, że ulubiony przez wszystkie dzieci święty spotka się z nimi – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor marketingu Europy Centralnej. – W najbliższą niedzielę zapraszamy na ciekawe warsztaty wprowadzające w świąteczną atmosferę i radosny adwentowy nastrój. Przygotowaliśmy ciekawą propozycję łączącą bożonarodzeniowe przygotowania i okazję do rodzinnego spędzenia czasu w towarzystwie opowieści spisywanych na kartach bajek i baśni.

Mikołajki z bajką rozpoczną się o godz. 12:00. Wtedy na specjalnej scenie wystartuje powitanie brodatego gospodarza dnia, który będzie przewodził rozmaitym wydarzeniom. Nie zabraknie okazji do wręczenia podarków najmłodszym, które bliscy będą mogli wcześniej pozostawić w specjalnym punkcie na terenie Centrum. Sam Święty zaprosi także do wspólnego czytania najpiękniejszych bajek i opowieści, które kochają wszystkie dzieci. Z myślą o wszystkich miłośnikach Mikołaja czekają także dwa specjalne lalkowe przedstawienia. Około godz. 14:15 i 17:15 będzie można zobaczyć bajkowe historie. W krainie świętego Mikołaja będzie można oddać się różnym przyjemnym pracom. Zdobienie kartek świątecznych, przygotowanie ozdób choinkowych, dekorowanie pierniczków – to tylko kilka z aktywności, z jakich będzie można skorzystać podczas warsztatów w najbliższą niedzielę w Europie Centralnej.

Do 20 grudnia w Europie Centralnej odbywa się także loteria, w której każdego dnia można wygrać 100 nagród natychmiastowych, a także wziąć udział w losowaniu samochodu - Suzuki SX-4 S-Cross. Dla najmłodszych przygotowano także kolejną edycję mini disco. Odbędzie się ona w przed dzień Mikołajek, 5 grudnia o godz. 17:00 na piętrze restauracyjnym (+1). Pod opieką doświadczonych animatorów dzieci będą mogły przenieść się do krainy zabawy i rozwoju. Wszystko – przy dźwiękach największych przebojów.

Więcej informacji o atrakcjach można znaleźć na stronie: www.europacentralna.eu

Dodaj ogłoszenie