Drugie miejsce indywidualnie i zespołowo, to już nie pierwszy sukces gliwiczanki. Gratulujemy!

MAKI
Irena Paczek-Krawczak wywalczyła drugie miejsce na Mistrzostwach Polski w Wieloboju Spadochronowym.

W rywalizacji wzięło udział 80 skoczków, rywalizujących ze sobą w skokach na celność lądowania, w bieganiu na 3000 m i w pływaniu na 100 m. Skoki spadochronowe wykonywano ze śmigłowca MI-17 w Nowym Glinniku, a bieg i pływanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale - podaje Miejski Serwis Informacyjny.

W klasyfikacji indywidualnej kobiet mistrzynią Polski została Bogna Bielecka. Natomiast drugie miejsce wywalczyła gliwiczanka Irena Paczek-Krawczak.
Na trzeciej pozycji uplasowała się zaś Joanna Borgieł. W klasyfikacji drużynowej drugą lokatę zajął zespół, w składzie którego była Irena Paczek-Krawczak.