Europa Centralna eksploduje kolorami i atrakcjami!

Materiał informacyjny – Europa Centralna
fot. Europa Centralna/From The Sky
Udostępnij:
To będzie prawdziwa kumulacja imprez! Podczas dwóch najbliższych weekendów w Centralnie Fajnej Letniej Strefie w Europie Centralnej zaplanowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będzie festiwal kolorów i baniek mydlanych, kino plenerowe oraz warsztaty z Panem Kleksem. Nie zabraknie też dobrej muzyki i pysznego jedzenia!

Unosząca się kolorowa chmura o tysiącu barw dostarcza za każdym razem nieprawdopodobnych emocji! Zabawa z proszkiem holi robi furorę na całym świecie i jest gwarantem fantastycznych przeżyć. Kolor Fest w Europie Centralnej z pewnością stanie się najbardziej barwnym wydarzeniem tego sezonu! Miłośnicy baniek mydlanych też nie będą zawiedzeni. Organizatorzy festiwalu przygotowali wiele litrów darmowego płynu i odpowiednie akcesoria do puszczania baniek. Chętnie podpowiedzą, jak zrobić te największe! Nie zabraknie też bańkowych zabaw i konkursów z nagrodami.

Spora dawka emocji czekać będzie też na dzieci w specjalnej strefie zabaw, w której pojawią się animatorzy z najlepszymi pomysłami na dobrą zabawę oraz gry wielkoformatowe, m.in. ogromna plansza do Twistera czy chusta animacyjna klanza. Będzie tor przeszkód oraz kącik zabaw dla malucha. Najlepsze wakacje nie mogą się obyć bez dmuchańców! W Centralnie Fajnej Letniej Strefie staną więc wielkie gigantyczne dmuchane konstrukcje, idealne do szalonych podskoków!

Fascynująca przygoda naukowa połączona ze świetną zabawą? W Bajce Pana Kleksa wszystko jest możliwe! Podczas eksperymentów naukowych z Doktorem Paj-Chi-Wo dzieci dowiedzą się m.in., czym są geny, sprawdzą, jak wygląda owocowe DNA i przekonają się, co powstaje z połączenia kapusty z rzepą. Najmłodsi spotkają się też z samym Ambrożym Kleksem, będą mogli wziąć udział w zajęciach teatralnych, bawić się w piratów i żeglarzy oraz odkrywać wszystkie tajemnice kosmosu. Zaplanowano również szaloną zabawę w rytm piosenek znanych z Akademii Pana Kleksa.

Centralnie Fajna Letnia Strefa jest doskonałą przestrzenią do spędzania wolnego czasu z całą rodziną i przyjaciółmi. To idealne miejsce na relaks na największej w mieście plaży oraz wspólne biesiadowanie przy dobrym jedzeniu i muzyce. Jedną z największej atrakcji tego lata będzie z pewnością kino pod gwiazdami. Zaraz po zachodzie słońca na ekranie pojawią się prawdziwe hity, m.in. zdobywca aż trzech Oskarów „Green Book”. Wysoki poziom filmowych wrażeń gwarantowanych! Więcej szczegółów na europacentralna.eu.

 • piątek, 20 sierpnia
  KINO PLENEROWE, GREEN BOOK, godz. 21.00
 • sobota, 21 sierpnia
  FESTIWAL KOLORÓW I BANIEK MYDLANYCH, godz. 15.00 BAŃKI MYDLANE 17.30 FESTWIAL KOLORÓW
  DMUCHAŃCE I ANIMACJE DLA DZIECI, godz. 12.00-17.00
 • czwartek, 26 sierpnia
  FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 16.00-23.00
 • piątek, 27 sierpnia
  FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 16.00-23.00
  WARSZTATY Z BAJKĄ PANA KLEKSA, godz. 16.00-20.00
 • sobota, 28 sierpnia
  FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 12.00-23.00
  SHOW TEATRALNY Z BAJKĄ PANA KLEKSA, godz. 13.00-17.00
 • niedziela, 29 sierpnia
  FESTIWAL DMUCHAŃCÓW, godz. 12.00-23.00
Dodaj ogłoszenie