Europa Centralna Gliwice: Praca [OFERTY]

red
Firma TESCOMA POLSKA to wiodący, czeski producent całego asortymentu do kuchni i jadalni, posiadający w swojej ofercie ponad dwa tysiące produktów najlepszej jakości.

Opis stanowiska:
 obsługa klientów sklepu
 obsługa programu sprzedażowego i kasy fiskalnej
 kontrola stanów magazynowych
 dbanie o wygląd sklepu

Wymagania:
 doświadczenie w sprzedaży
 umiejętność obsługi kasy fiskalnej
 wykształcenie min. średnie
 komunikatywność
 rzetelność, sumienność
 umiejętność organizacji pracy
 kultura osobista

Oferujemy:
 pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 stabilne warunki zatrudnienia
 ciekawą pracę z markowym asortymentem
 pakiet szkoleń wstępnych

Europa Centralna: Odliczamy dni do otwarcia
Firma TESCOMA POLSKA to wiodący, czeski producent całego asortymentu do kuchni i jadalni, posiadający w swojej ofercie ponad dwa tysiące produktów najlepszej jakości. Opis stanowiska:  obsługa klientów sklepu  obsługa programu sprzedażowego i kasy fiskalnej  kontrola stanów magazynowych  dbanie o wygląd sklepu Wymagania:  doświadczenie w sprzedaży  umiejętność obsługi kasy fiskalnej  wykształcenie min. średnie  komunikatywność  rzetelność, sumienność  umiejętność organizacji pracy  kultura osobista Oferujemy:  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie  stabilne warunki zatrudnienia  ciekawą pracę z markowym asortymentem  pakiet szkoleń wstępnych Europa Centralna: Odliczamy dni do otwarcia
Na przełomie lutego i marca Europa Centralna Gliwice zostanie otwarta dla klientów. Prezentujemy ofert pracy w sklepach i punkach usługowych na terenie centrum handlowego.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!