Wybierz region

Wybierz miasto

  Miasta pobliskie

  Firmy w kategoriach

  Dodaj ocenę firmy
  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  ROKOKO S.C. T.Kijanowski D.Kijanowska

  adres:
  40-074 Katowice, Plac Rostka 3
  tel:
  (32)708-70-33
  e-mail:
  www:
  http://www.rokoko.com.pl/peruki-katowice/
  Zobacz na mapie

  Rokoko Hair Company to największa firma specjalizująca się w wyrobie oraz sprzedaży peruk (zarówno syntetycznych jak i tych wykonanych z włosa naturalnego) w Polsce. Zdobyła ona na przestrzeni kolejnych lat niezwykłą popularność, głównie z uwagi na profesjonalizm usług świadczonych osobom zmagającym się z problemami z wypadającymi, nadmiernie przerzedzającymi się lub osłabionymi włosy. Konsumenci docenili przedsiębiorstwo Rokoko także z uwagi na regularnie uzupełniany i rozszerzany asortyment, który to zawsze podąża za najnowszymi oraz najbardziej eleganckimi trendami w branży. Klienci mogą także w niezbyt wygórowanej cenie nabyć produkty i akcesoria powstające z doskonałej jakości materiałów pozyskiwanych od najbardziej zaufanych producentów oraz dostawców prowadzących swoją działalność zarówno w kraju jak i za granicą.
  Mimo, że trzon firmy Rokoko stanowił niewielki salon świadczący usługi fryzjerskie, to przedsiębiorstwo szybko przekształciło się w sieć punktów, w których osoby zainteresowane nabyć mogą najwyższej jakości hipoalergiczne i poddane rygorystycznym testom peruki oraz systemy uzupełnień. Obecnie nasze portfolio stanowią wymienione poniżej produkty:
  • peruki naturalne,
  • peruki syntetyczne
  • peruki systemowe,
  • produkty do zagęszczania włosów,
  • systemy włosów Hair Again, jak również Second Hair System,
  • środki stymulujące porost włosów,
  • różnorodne akcesoria,
  • gustowne turbany.

  Filie przedsiębiorstwa Rokoko Hair Company znaleźć można w wielu dużych aglomeracjach Polski. Stale rozwijamy zakres działalności, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że pewnego dnia nasz oddział zostanie otwarty w mieście znajdującym się w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania. Wszystkie nasze salony usytuowane są w dogodnych lokalizacjach, a więc z całą pewnością nie będą Państwo mieli jakichkolwiek problemów z dotarciem do nich, czy to własnym samochodem czy też środkami komunikacji miejskiej.
  Jeżeli nie są Państwo w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemami zdrowotnymi ściśle związanymi z włosami – zachęcamy do wizyty w naszym Katowickim oddziale:

  Peruki Sklep Katowice
  Plac Rostka 3
  40-074 Katowice
  tel. 32 708 70 33
  mail: peruka@perukikatowice.pl
  https://www.rokoko.com.pl/peruki-katowice/
  http://perukikatowice.pl

  Kategorie:
  Zgłoś nieaktualne dane