Kamik Glik strzela w Serie A [ZDJĘCIA, WIDEO]. Bramka w meczu Lazio - Torino dała punkt gościom!

Kamil Glik nie zwalnia. Po tym jak stał się bohaterem kibiców po meczu Polska - Anglia, został bohaterem Turynu. A przynajmniej tej części miasta, która kibicuje Torino. Jego bramka w meczu z Lazio dała cenny punkt na wyjeździe!

Kamil Glik otworzył wynik spotkania na Stadio Olimpico w 11. minucie gry. Nasz obrońca skierował piłkę do bramki po dobrym dośrodkowaniu Sgringny. Wyrównał w drugiej połowie, ładnym strzałem zza pola karnego Stefano Mauri.

Po 10. kolejkach Serie A Torino znajduje się na trzynastej pozycji. Zespół Glika zebrał do tej pory 10 punktów. Tabelę otwiera niepokonany Juventus Turyn.

Czytaj podsumowanie 10. kolejki Serie A w serwisie Ekstraklasa.net

Żona Kamila Glika: Jestem dumna z męża! Emocje jeszcze nie opadły
Polska - Anglia 1:1 [ZDJĘCIA]. Kamil Glik dał remis Polakom. Zagrało 4 zawodników z woj. śląskiego