KSZO Ostrowiec Św. - Piast Gliwice 1:0! Sensacja, Piast gubi punkty [WIDEO]

ivan
Piast zgubił punkty
Piast zgubił punkty Lucyna Nenow
Piast Gliwice przegrał w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w końcówce Tomasz Bzdęga. Piastunki przez większą część meczu grały w przewadze jednego zawodnika.

Gdy w 40 minucie Michał Trzeciakiewicz wyleciał z boiska po czerwonej kartce, wydawało się, że Piast spokojnie przyspieszy w drugiej połowie i dobije osłabionego rywala.

I rzeczywiście Piast w drugiej połowie przyspieszył, ale kolejne okazje nie przynosiły zmiany wyniku. W bramce gości bardzo dobrze prezentował się Tomasz Dymanowski, który pewnymi interwencjami przyczynił się do sukcesu KSZO.

Gdy wydawało się, że bramek w Ostrowcu Świętokrzyskim nie będzie, z ostrego kąta uderzył Bzdęga i grająca w dziesiątkę ekipa gospodarzy zdobyła komplet punktów.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 Piast Gliwice
Tomasz Bzdęga 90

KSZO: Tomasz Dymanowski - Jakub Cieciura, Nikola Kolarov, Michał Trzeciakiewicz, Pape Samba Pa (80. Klaudiusz Łatkowski) - Damian Nawrocik (43. Radosław Kardas), Janusz Wolański, Mateusz Mąka (77. Mikołaj Skórnicki), Piotr Nowosielski - Tomasz Bzdęga, Krystian Kanarski.

Piast: Jakub Szmatuła - Igor Lewczuk, Łukasz Krzycki, Adrian Klepczyński, Sławomir Szary - Tomasz Podgórski, Paweł Gamla, Rudolf Urban (79. Mariusz Muszalik), Marcin Pietroń (59. Jan Buryan), Jakub Biskup (32. Jakub Smektała) - Maycon.

Żółte kartki: Trzeciakiewicz, Dymanowski - Podgórski. Czerwona kartka: Michał Trzeciakiewicz (40. minuta, KSZO).

Sędzia: Tomasz Garbowski (Kluczbork).