Samochód Osobowy SEAT IBIZA, rok prod 2003,  poj. silnika 1198 cm3, benzyna [ZDJĘCIE POGLĄDOWE] © wikipedia.com/ZDJĘCIE POGLĄDOWE
[2/37]

Samochód Osobowy SEAT IBIZA, rok prod 2003, poj. silnika 1198 cm3, benzyna [ZDJĘCIE POGLĄDOWE]

OFERTA NIEAKTUALNA - PLANOWANA DATA LICYTACJI: 02.09.2019 rokuINFORMACJE:
CENA WYWOŁAWCZA RUCHOMOŚCI: 4 000,00 zł

Licytacja odbędzie się w kancelarii komornika w Żorach przy al. Jana Pawła II 29.

Jak czytamy w obwieszczeniu:
"Ceną wywoławczą ruchomości w powyższej licytacji jest 3/4 wartości szacunkowej podanej w obwieszczeniu. Ruchomość będącą przedmiotem niniejszej licytacji można oglądać w dniu licytacji na parkingu pod kancelarią komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przybicia na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie ruchomości od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Licytacja może się nie odbyć z przyczyn niezależnych od komornika."

Więcej informacji pod adresem: http://www.licytacje.komornik.pl
Licytacje komornicze aut z woj. śląskiego. Poznajcie oferty z września 2019. Ceny wywoławcze samochodów zaczynają się od kilkuset złotych... a kończą nawet na ponad 100 tysiącach. Często są sporo także niższe, od wartości rynkowej auta. Do wyboru jest wiele marek samochodów, m.in. BMW, Audi, Ford, Honda, Volkswagen, czy Fiat. Kliknij "ZOBACZ GALERIĘ" i sprawdź oferty z województwa śląskiego.