Samochód osobowy Opel Astra, hatchback, rok prod. 1998, VIN: W0L0TGF48W5224666 [ZDJĘCIE POGLĄDOWE] © Wikipedia/Rudolf Stricker/ZDJĘCIE POGLĄDOWE
[1/37]

Samochód osobowy Opel Astra, hatchback, rok prod. 1998, VIN: W0L0TGF48W5224666 [ZDJĘCIE POGLĄDOWE]

DATA LICYTACJI: 12-09-2019 o godz. 12:00

CENA WYWOŁAWCZA RUCHOMOŚCI: 1 875,00 zł

Licytacja odbędzie się w Rybniku

Jak czytamy w informacji:

"Ruchomości można oglądać w dzień licytacji w miejscu i czasie oznaczonym wyżej. Cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej.

Ruchomości będące przedmiotem niniejszej licytacji można oglądać w dniu licytacji w miejscu zamieszkania dłużnika.

W przypadku jeżeli suma oszacowania ruchomości będącej przedmiotem licytacji jest wyższa lub równa kwocie 5.000,00 zł przystępujący do licytacji winni wpłacić rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię uiścić można bezpośrednio w kancelarii komornika, bądź przelewem na rachunek komornika.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym, chyba że chodzi o pełnomocnictwo udzielone adwokatowi lub radcy prawnemu.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przybicia na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie ruchomości od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Komornik informuje, iż termin licytacji może zostać odroczony, bądź zniesiony bez podania przyczyny".

Więcej informacji pod adresem: http://www.licytacje.komornik.pl
Licytacje komornicze aut z woj. śląskiego. Poznajcie oferty z września 2019. Ceny wywoławcze samochodów zaczynają się od kilkuset złotych... a kończą nawet na ponad 100 tysiącach. Często są sporo także niższe, od wartości rynkowej auta. Do wyboru jest wiele marek samochodów, m.in. BMW, Audi, Ford, Honda, Volkswagen, czy Fiat. Kliknij "ZOBACZ GALERIĘ" i sprawdź oferty z województwa śląskiego.