Memy po meczu Anglia - Polska. Krychowiak jak Jezus, ale bez Lewego nie dał rady

JAC
Memy po meczu Anglia - Polska

Polska przegrała z Anglią 2:1. Długo utrzymywał się wynik 1:1, co dało nadzieję na wywiezienie jednego punktu. Niestety 5 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego straciliśmy bramkę.

W piłkarskich memach internauci używali sobie z rozwianych włosów Grzegorza Krychowiaka. Nie zabrakło także memów o Robercie Lewandowskim, a właściwie jego braku na Wembley, oraz o Paulo Sousie. Pocieszaliśmy się natomiast tym, że w środowy wieczór przegrali nie tylko Polacy, ale także Niemcy i to nie z Anglią, ale z Macedonią Północną.

Zobacz kolejne memy. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Memy po meczu Anglia - Polska Polska przegrała z Anglią 2:1. Długo utrzymywał się wynik 1:1, co dało nadzieję na wywiezienie jednego punktu. Niestety 5 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego straciliśmy bramkę. W piłkarskich memach internauci używali sobie z rozwianych włosów Grzegorza Krychowiaka. Nie zabrakło także memów o Robercie Lewandowskim, a właściwie jego braku na Wembley, oraz o Paulo Sousie. Pocieszaliśmy się natomiast tym, że w środowy wieczór przegrali nie tylko Polacy, ale także Niemcy i to nie z Anglią, ale z Macedonią Północną. Zobacz kolejne memy. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Internet
Reprezentacja Polski przegrała na Wembley z Anglią w eliminacjach mistrzostw świata. To była pierwsza porażka Biało-Czerwonych pod wodzą Paulo Sousy. Internauci śmiali się z rozwianych włosów Grzegorza Krychowiaka i oczywiście zauważyli brak w naszej kadrze kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. Zobaczcie memy po meczu Anglia - Polska.

Memy po meczu Anglia - Polska. Krychowiak jak Jezus, ale nawet on nie pomógł, gdy brakło Lewandowskiego

Porażka na Wembley wywołała wśród kibiców mieszane uczucia. Z jednej strony Anglicy wygrali zasłużenie, bo zwłaszcza w I połowie byli drużyną zdecydowanie lepszą. Z drugiej strony remis był naprawdę blisko, bo przecież drugą bramkę straciliśmy dopiero na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

ZOBACZCIE MEMY PO MECZU ANGLIA - POLSKA

Jakub Moder zapisał się w historii polskiej piłki jako czwarty zawodnik, który strzelił Anglikom gola na Wembley. Wcześniej tej sztuki dokonali Jan Domarski, Marek Citko i Jerzy Brzęczek. To zdarzenie odnotowali polscy statystycy.

Anglicy zauważyli natomiast, że strzał Modera był pierwszym celnym uderzeniem na bramkę Anglików w tych eliminacjach i od razu przyniósł rywalom gola.

W memach internauci używali sobie z rozwianych włosów Grzegorza Krychowiaka. Nie zabrakło także memów o Robercie Lewandowskim, a właściwie jego braku na Wembley, oraz o Paulo Sousie. Pocieszaliśmy się natomiast tym, że w środowy wieczór przegrali nie tylko Polacy, ale także Niemcy i to nie z Anglią, ale z Macedonią Północną.

Memy po meczu Anglia - Polska. Krychowiak jak Jezus, ale bez...