Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym 2014

Krzysztof Suliga
W sobotę rozpoczęły się w Bieganowie Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. Rywalizowali w nich między innymi reprezentanci Błękitnych Koziegłowy. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym 2014

W kategorii junior młodszy najwyżej sklasyfikowany został Klaudiusz Boroń (Błękitni Paula Trans Koziegłowy), który zajął 27. miejsce. Na 33. sklasyfikowany został Daniel Sikora (Błękitni Paula Trans Koziegłowy). Złoty medal wywalczył Tomasz Rzeszutek (Baszta Bytów), srebrny - Dawid Łączkiewicz (Koźminianka Koźminek) a brązowy Bartosz Świerblewski (BDC Częstochowa).

Dziś startują juniorzy, juniorki, orlicy i elita. Złotego medalu w elicie broni Bartosz Pilis (Błękitni Mexller Koziegłowy).