Najsilniejsi policjanci Gliwice. Zawody w KMP Gliwice

Marlena Polok-Kin
Najsilniejsi policjanci gliwickiego garnizonu.
Najsilniejsi policjanci gliwickiego garnizonu. KMP Gliwice
Najsilniejsi policjanci Gliwice. Kto wygrał? Jakub Zawadowski okazał się mistrzem.

Najsilniejsi policjanci Gliwice - zmierzyli się tu najlepsi z najlepszych.

Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach odbył się finał V turnieju „Najsilniejszy Policjant KMP Gliwice”. Zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach: wyciskanie 80 kg sztangi, podciąganie na drążku i trzymanie 5 kg obciążników.

Tytuł najsilniejszego policjanta gliwickiego garnizonu policji zdobył sierż. szt. Jakub Zawadowski z wynikiem: wyciskanie 80 kilogramowej sztangi – 32 powtórzenia, 29 podciągnięć na drążku i 1 minuta i 15 sekund utrzymywania 5 kilogramowych obciążników.

Drugie miejsce ex aequo zajęli: asp. Dominik Foltyn i asp. Dariusz Niewolik. Kolejne miejsca zajęli: sierż. Michał Biernat, asp. Paweł Gosiewski, sierż. Radosław Śliwa, st. sierż. Sławomir Tokarza, st. sierż. Jarosław Kandora, podkom. Mariusz Konieczny.

W imieniu komendanta miejskiego puchar i dyplomy zawodnikom wręczył pierwszy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach podinsp. Marek Nowakowski.