3 z 7
Przesuń zdjęcie palcem
Wymagania:...
fot. zdjęcie poglądowe / Pixabay i Pexels

PWiK w Gliwicach zatrudnia. Szukasz pracy? Zobacz oferty i aplikuj!

STANOWISKO: MŁODSZY KONSERWATOR SIECI KANALIZACYJNEJ

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B.
• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
• Mile widziane doświadczenie w branży wod-kan. w zakresie eksploatacji sieci kanalizacji sanitarnej.
• Gotowość i predyspozycje do pracy w terenie.
• Dyspozycyjność, uczciwość, samodzielność a także umiejętność pracy w zespole.
• Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz weekendy.

Przedsiębiorstwo oferuje:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
• Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w wybranych szkoleniach.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Pakiet świadczeń socjalnych:
Dodatkowa opieka medyczna
Grupowe Ubezpieczenie na Życie
Pakiet sportowy Multisport

Wymagane dokumenty:
• CV.
• Dokument poświadczający wykształcenie i uprawnienia.
• Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Zakres obowiązków na w/w stanowisku obejmuje:
• Udział w pracach wykonywanych przy eksploatacji, konserwacji sieci kanalizacyjnej.
• Prowadzenie i obsługa pojazdów samochodowych i innych zgodnie z uprawnieniami.
• Zabezpieczenie miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
• Odpowiedzialność przy poruszaniu się czynnych pasach ruchu drogowego.
• Praca na głębokości i wysokości powyżej 3m.
• Wykonywanie codziennej obsługi technicznej pojazdów w tym: sprawdzenie stanu oleju i innych płynów eksploatacyjnych, tankowanie, dbanie o estetykę pojazdów.

CV WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: [email protected]