Unikatowa projekcja świetlna na fasadzie katowickiego Spodka z okazji Dnia Własnego Biznesu

Materiał informacyjny MAKRO
13 października odbywa się międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu. Z tej okazji charakterystyczny budynek w Katowicach rozświetlił się w nietypowych barwach. Instalacja świetlna ma na celu promocję i wsparcie niezależnych biznesów z sektora handlowo-usługowego oraz celebrowanie przedsiębiorczości.

Od kilku miesięcy żyjemy w świecie, który na naszych oczach „przewrócił się do góry nogami”. Jest to szczególnie trudny czas dla przedsiębiorców, prowadzących małe i średnie lokalne biznesy. Musieli oni błyskawicznie dopasować się do nowych, trudnych okoliczności. Ze względu na pandemię lokale gastronomiczne znacznie ograniczyły swoją działalność stacjonarną, a lokalne punkty usługowe były zmuszone do czasowego zamknięcia działalności.

Małe i średnie firmy nie tylko wpływają pozytywnie na rozwój gospodarczy, ale stanowią niezwykle cenną i nieodłączną część lokalnych społeczności. Sieć hurtowni Makro chce podziękować przedsiębiorcom oraz wspierać ich w prowadzeniu działalności poprzez Dzień Własnego Biznesu. Działania prowadzone wokół tego wydarzenia pozwalają firmom zwiększyć swoją rozpoznawalność wśród klientów, natomiast konsumentom poznać nowe lokale, sklepy i punkty usługowe.

W międzynarodowym Dniu Własnego Biznesu, w Polsce organizowanego przez Makro, bierze w tym roku udział ponad 5 tys. restauracji, sklepów i lokali usługowych. Konsumenci mogą je odnaleźć na interaktywnej mapie, dostępnej na specjalnie stworzonej platformie online www.dzien-wlasnego-biznesu.pl.

Z okazji Dnia Własnego Biznesu, podświetlony został także katowicki Spodek. Instalacja świetlna ma na celu promowanie i wspieranie niezależnych biznesów, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich roku. Napis na spodku odsyła do stworzonej przez sieć hurtowni strony internetowej. Projekcję świetlną na fasadzie Spodka miała miejsce 10 i 12 października br.

Wspólnie z przedsiębiorcami świętują Dzień Własnego Biznesu także pracownicy Makro. Każdy z nich otrzymał od firmy 80 PLN do wykorzystania w swoim ulubionym lokalu w tym szczególnym dniu.

Dzień Własnego Biznesu obchodzony jest jednocześnie w 26 krajach na całym świecie, m.in. we Francji, Grecji, Turcji, Indiach oraz w Chinach. W Polsce organizatorem tego wydarzenia jest sieć hurtowni Makro Polska.

Materiał oryginalny: Unikatowa projekcja świetlna na fasadzie katowickiego Spodka z okazji Dnia Własnego Biznesu - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie