Polecamy

Stacja Narciarska Czarny Groń położona jest głęboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co sprawia, że śnieg jest tu często, aż do wiosny © Czarny Groń/kamera
[4/14]

Wieczorna jazda na nartach w Beskidach? Sprawdź, gdzie wieczorem można szusować!

Stacja Narciarska Czarny Groń położona jest głęboko w dolinie na północnych stokach Beskidu Małego, co sprawia, że śnieg jest tu często, aż do wiosny.

Kolej krzesełkowa 4-osobowa i ośla łączka czynna jest codziennieod godziny 8.00 do 22.00. Możemy kupić bilet całodzienny od 8.00 do 22.00 i szusować cały czas (105 zł - normalny lub 95 zł - ulgowy) lub zdecydować się na karnet godzinowy i np. pojeździć od godziny 18.00 do 22.00 (4h - 75 zł normalny lub 70 zł ulgowy).

Wieczorna jazda na nartach lub snowboardzie to dobre rozwiązanie dla osób, które po pracy chcą wyskoczyć na kilka godzin intensywnej jazdy na beskidzkich stokach. W Polsce nie brakuje ośrodków narciarskich, które oferują jazdę także w godzinach wieczornych. Zalety takiego rozwiązania? Mniejsze kolejki na wyciągach, tańsze karnety. Sprawdzamy, gdzie w Beskidach można skorzystać z wieczornej jazdy.

Najnowsze wiadomości

reklama