Zabrakło konsekwencji

(aa)
Emil Siewiorek (z prawej) i Wojciech Czapla oraz ich koledzy tym razem przegrali.
Już było dobrze. Po dwóch setach meczu o mistrzostwo grupy II drugiej ligi zespół AZS WASKO Politechnika Śląska Gliwice w Wałbrzychu z tamtejszym Juventurem 2:0.

Już było dobrze. Po dwóch setach meczu o mistrzostwo grupy II drugiej ligi zespół AZS WASKO Politechnika Śląska Gliwice w Wałbrzychu z tamtejszym Juventurem 2:0. Zanosiło się na powtórzenie sukcesu sprzed tygodnia, kiedy to gliwiczanie wygrali u siebie z Czarnym Rząśnia3:0. Niestety kolejne partie spotkania w Wałbrzychu nie był już pomyślne dla podopiecznych trenera Krzysztofa Czapli.

W czwartym secie akademicy prowadzili 17:15. Potem było 19:18 dla wałbrzyszan i od tego momentu gospodarze w jednym ustawieniu zdobyli sześć punktów. Bardzo emocjonujący był tie break. Jednak przy stanie 14:14 w zespole AZS zaczął szwankować atak. W siatkę trafiał Michał Krymarys, a w aut Emil Siewiorek. Ponadto gliwiczanie w tie breaku zepsuli trzy zagrywki. To było też powodem ich końcowej porażki. Zabrakło im też konsekwencji po dwóch setach.

• Juventur Wałbrzych – AZS WASKO Politechnika Śląska Gliwice 3:2 (21:25, 21:25, 25:19, 25:18, 19:17).
  • AZS WASKO: W. Czapla, Siewiorek, Leś, Krymarys, Mouelhi, Mutryn, libero Pudo oraz Mularski, Grzegoszczyk.