Jesienny spacer nad jeziorem w Czechowicach: łabędzie i... morsy

Redakcja
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Zdzisław Daniec
Spacer na Czechowicach to popularny sposób spędzania wolnego czasu przez mieszkańców Gliwic i okolic. Pogoda sprzyja, a wysokie temperatury sprawiły, że był to weekend szczególnie łaskawy - także dla gliwickich morsów

Spacer po ośrodku na Czechowicach pod Gliwicami to popularny sposób spędzania wolnego czasu przez mieszkańców Gliwic i okolic.
To miejsce jest popularne o każdej porze roku, nie tylko latem, kiedy nad jeziorem wypoczywają tłumy. Praktycznie bez względu na pogodę można tu spotkać spacerowiczów.

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia

Pogoda sprzyjała w ostatnich dniach, a wysokie temperatury sprawiły, że był to weekend szczególnie łaskawy dla wszystkich amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Także dla gliwickich morsów, którzy tutaj uprawiają swoje hobby.

Amatorzy kąpieli w lodowatej wodzie mieli tym razem znacznie ułatwione zadanie, jednak - jak podkreślają - nie są im straszne żadne pogodowe warunki i na mrozy czekają.

Za to pozostali spacerowicze cieszyli się z pięknej i słonecznej pogody. Nie tylko najmłodsi spacerowicze cieszyli się kontaktu z łabędziami - te piękne zwierzęta, które żyją na jeziorze czechowickim, nie bały się odwiedzających i chętnie pozowały do zdjęć.

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

Zobacz koniecznie

Bądź na bieżąco i obserwuj

Najlepszy polski sędzia nie jedzie na Euro

Wideo

Materiał oryginalny: Jesienny spacer nad jeziorem w Czechowicach: łabędzie i... morsy - Dziennik Zachodni

Dodaj ogłoszenie