Roca Polska rekrutuje w Gliwicach

Materiał Informacyjny

W związku z rozbudową fabryki Roca Polska w Gliwicach, firma poszukuje osób do pracy w tym właśnie mieście. Na zatrudnienie mogą liczyć osoby, które kwalifikują się do pracy przy produkcji ceramiki sanitarnej.

O Roca Polska

Marka Roca jest doskonale znana w branży ceramiki sanitarnej. W jej ofercie można znaleźć kompleksowe wyposażenie całej przestrzeni łazienkowej, a więc ceramikę, baterie, wanny, stelaże podtynkowe, jak również płytki ceramiczne czy meble łazienkowe i dodatki. W produkcji swoich wyrobów Roca kładzie nacisk na wysoką jakość, modny design i funkcjonalność. Zatrudnia łącznie 21 800 pracowników w 75 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie. Jeden z nich znajduje się w Gliwicach, gdzie właśnie został rozbudowany. W związku z tym Roca Polska poszukuje pracowników do pracy w Gliwicach.

Wymagania dotyczące kandydatów

Firma Roca może zaoferować kandydatom na pracowników przy produkcji ceramiki sanitarnej dogodne warunki pracy. Wymaga od pracowników silnej motywacji, zdolności szybkiego uczenia się, gotowości do podjęcia pracy fizycznej i pracy w ciągłym ruchu, na 3 zmiany. Dlatego kandydat na pracownika w firmie Roca Polska powinien wykazywać się bardzo dobrym stanem zdrowia.

Roca oferuje stałą i stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Pracownicy firmy korzystają z bogatego pakietu socjalnego dla siebie i swoich rodzin, obejmującego prywatną opiekę medyczną dla osób z 2-letnim stażem, korzystne warunki przystąpienia do pakietu sportowego, pikniki rodzinne, paczki na Boże Narodzenie, jak i możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia. Pracownicy otrzymują firmową odzież i możliwość zakupu wszystkich produktów marki Roca z wysokim rabatem.

Roca Polska postrzegana jest przez samych pracowników jako stabilny, rzetelnie wywiązujący się ze swoich obowiązków wobec podwładnych pracodawca. W serwisie GoWork.pl, który gromadzi opinie o pracodawcach, firma została oceniona na 5 gwiazdek, co jest bardzo dobrym wynikiem (maksymalna ocena to 6). Stała kadra pracownicza i niewielka rotacja na stanowiskach pracy w Gliwicach, są świadectwem tego, że warunki jakie oferuje Roca, są satysfakcjonujące dla zatrudnionych.

Aby dużo zarabiać trzeba być...Zobacz listę zawodów

Wideo

Dodaj ogłoszenie